nodokluatgriesana.1s.lv

 

Nodokļu atmaksāšana no Apvienotās Karalistes


Darbs Lielbritānijā, es esmu pārliecināts, esat ievērojuši, ka jūsu nauda tiek atskaitīta zināma ienākumu nodokļi. Labā ziņa ir tā, ka dažas vai pat visu naudu jums atpakaļ!

Lielbritānijas nodokļu likums paredz beznodokļu summas, ko var nopelnīt gadā bez nodokļiem. Tas nozīmē, ka, ja jūsu gada ienākumi nepārsniedz šo summu, jūs varat atgūt samaksāto nodokli (100%). Tomēr, ja jums atrast sevi starp tiem, ar lielākiem ienākumiem, nodokļu birojs būs tikai atgriezties jebkurā pārmaksāto nodokli. Ar Apvienotās Karalistes nodokļu iestādēm norēķinu (Ieņēmumu dienests) nav obligāta (izņemot NVS), bet tas ir tā vērts to darīt tieši tāpēc, ka vairumā gadījumu attiecināmi uz nodokļu atmaksu no uk.

Kompensācijas apmērs ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tai skaitā, cita starp gada ienākumi un ieturējuma nodoklis. Nodokļu atmaksu no UK var pieteikties līdz 5 gadiem. Jūs varat sakārtot pats sevi, vai izmantot pakalpojumus, profesionālu, cienījamu uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi. Izvēloties brokeris ir ļoti svarīgs, jo ir gadījumi, krāpnieki, kas piedāvā palīdzību par nelielu samaksu, un tad pazūd ar naudu atgūt.
Ja komisija nolemj atgriezties uzņēmumam sākt atmaksas procesu, tikai viņai zvanu, apmeklējiet biroju personīgi vai reģistrējieties tiešsaistē.
Tad, savākt nepieciešamos dokumentus. Dokumentus, kas nepieciešami, lai pabeigtu nodokļa atmaksu no UK, ir:

  • apdrošināšanas karti, tai skaitā valsts sociālās apdrošināšanas numurs, vai valsts apdrošināšanas numurs; sauc. NIN ir numurs, kādu piešķir departamenta Darba un pensiju uz mūžu un ir uzdrukāts uz īpaša papīra vai zili-un-sarkanā kartīte;
  • dokumenti no darba devēja: i/lubP60 P45s saņēma no visiem darba devējiem, ja būtu attiecīgajā gadā maz;
    P45 satur datus par ienākumiem un novada nodokļiem. To izsniedz darba devējs, kad darbinieks aiziet no darba.

P60 satur informāciju par ienākumiem un nomaksātajiem nodokļiem. Jāizdod darba devējs beigās nodokļu gadā, t. i, līdz 5 aprīlim katru gadu.

Ja jums nav P45 vai P60 var izmantot, lai maksāt algas pēdējo dokumentu (algas lapu). Tā kā tas satur informāciju par kopējiem ienākumiem un kopējam nodokļiem samaksāto kopš nodarbinātības periodu vai fiskālā gada sākumā.

NVS sertifikāts, ja tas ir saņēmis vai mēneša sertifikātu Contractors, vai apakšuzņēmēja ikmēneša pārskata (ja strādā pašnodarbinātie) - ir dokuments, kas satur informāciju par ienākumiem un samaksāto nodokli, uzņēmumam, par kuru darbinieks strādā pašnodarbinātas, jautājums par katru mēnesi.

Kam pieder viens no šiem dokumentiem ir nepieciešams, lai pabeigtu atgriešanās procesu. Papildu ieguvums no profesionālu starpnieku pakalpojumus, ka, ja jums nav kāds no šiem dokumentiem, jo vairumā gadījumu, uzņēmums var saņemt tos sazinoties ar savu darba devēju, un jūs varat pieprasīt atpakaļ naudu!
Turklāt šāds uzņēmums, lai izpildītu visas nodokļu veidlapas un nosūtīt tos uz attiecīgo nodokļu birojam, kas pēc tam paliek kontaktā, lai uzraudzītu un paātrinātu atgriešanās procesu. Tās panākumi turpinās klientam pa e-pastu.

Atgriezties uz vidējām piegādes laika svārstās no 75 līdz 120 dienām. Tomēr daži pārkāpumi, kļūdas, papildu jautājumi vai vienkārši birokrātisks haoss pagarināt šo procesu. Šī iemesla dēļ, labāk, ja tas nodrošina uzņēmuma procedūru un jūs nav nolemti vientuļa cīņa ar amatpersonām. Ja kāds jau ir atgriezies valstī, jums var būt problēmas ar deklarāciju. Un jūs varat saņemt naudu pārskaitot to savu personīgo kontu jebkurā valstī.

Galvenais ir nevis kādā veidā, bet tas ka jums ir tiesības uz nodokļa atmaksu no Lielbritānijas.

Atpakaļ